اخبار
12

21 رشته دکتری جدید در پردیس ارس دانشگاه تهران / دانشجویان ایرانی شاغل به تحصیل در خارج در مهرماه در اولویت هستند

21 رشته دکتری جدید در پردیس ارس دانشگاه تهران  / دانشجویان ایرانی شاغل به تحصیل در خارج در مهرماه در اولویت هستند

رییس پردیس ارس دانشگاه تهران از ایجاد 21 رشته دکتری جدید از مهرماه سالجاری در کنار 70 رشته کارشناسی ارشد در این دانشگاه خبر داد.
به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل سازمان منطقه آزاد ارس دکتر محمد حسین امید اظهار داشت: در مرحله اول اولویت جذب دانشجو برای تمام مقاطع و رشته گرایش ها در نیمسال اول سالتحصیلی 91-92 به دانشجویان ایرانی شاغل بتحصیل در خارج از کشور و دانشجویان سایر کشورها اختصاص می یابد.
وی افزود: براساس مجوز وزارت علوم دانشجویان مقیم خارج از کشور می توانند با درخواست انتقالی، تحصیلات مقطع دکتری خود را در پردیس ارس دانشگاه تهران ادامه بدهند.
دکتر امید تصریح کرد: : هم اکنون در این پردیس دانشگاهی بیش از 500 دانشجو در مقطع کارشناسی ارشد در حال تحصیل می باشند و با جذب دانشجو در نیمسال اول این تعداد به بیش از 800 نفر افزایش می یابد که با توجه به عمر کمتر از 2 سال این پردیس، آمار پذیرش قابل توجه و در نوع خود کم نظیراست.
وی افزود: با وجود 70 رشته گرایش کارشناسی ارشد و افزوده شدن 21 رشته دکتری ، از مهر ماه سالجاری در بیش از 90 رشته گرایش دانشجو جذب خواهد شد.
معاون آموزشی دانشگاه تهران نیز گفت: وزارت علوم، پردیس ارس دانشگاه تهران را برای پذیرش ایرانیان مقیم خارج از کشور و یا پذیرش دانشجویان خارجی در این دانشگاه اختصاص داده است.
 

تعداد امتیازات: (12) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (10068)
گروه خبر: اخبار گردشگری
کد خبر: 1192
  • 21 رشته دکتری جدید در پردیس ارس دانشگاه تهران  / دانشجویان ایرانی شاغل به تحصیل در خارج در مهرماه در اولویت هستند

RSS comment feed نظرات ارسال شده

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت

تصویر کد امنیتی :
کد امنیتی را وارد نمایید: